Kahramanmaraş'ta Başarılı Firmalara Sertifika Verildi

Dünya Gazetesi (15 Mays 2009)

Dünya Gazetesinin geleneksel olarak hazırladığı “2008 Ekonominin şeref kürsüsü” araştırmasında “Anadolu’nun Zirveye Çıkan Şirketleri” 2008 yılı değerlendirmesinde Kahramanmaraş’ta ilk üç sırayı paylaşan şirketlere sertifika verildi.

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası'nda (KMTSO) düzenlenen törende konuşan Dünya Gazetesi Kahramanmaraş Temsilcisi Ali Eskalen, hedeflerinin kendi sektörlerinde başarıyı yakalamış firmaları onurlandırmak olduğunu ifade etti. KMTSO Başkanı Mehmet Balduk ise yaptığı konuşmada, ''Dünyanın krizi yaşadığı şu günlerde özellikle özel sektör temsilcileri büyük fedakarlık göstererek ayakta durmaya çalışıyor. Türkiye'nin istihdamına önemli katkı sağlayan firmalarımızın bu şekilde takdir edilmesi onlar kadar bizleri de memnun ediyor.''diye konuştu.

Konuşmaların ardından Kipaş Holding Başkanı M.Hanefi Öksüz, Mado Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erdal Kanbur ve Has Cevher Metal San. Tic. AŞ. Muhasebe Müdürü Ahmet Sarıkaya'ya sertifikaları Mehmet Balduk tarafından verildi.


BASIN BÜLTENLERİNE GERİ DÖN